KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16171005

nr 1617 1005

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Signerad, akvarell, daterad 71, "SS Brotten", 56x49 cm, yttermått inklusive ram: 82x67 cm

Utrop:

4.000 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:06:38

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner